درباره سپند نفتگاه آروند

شرکت سپند نفتگاه آروند فعالیت خود را در سال ۱۳۸۲ با هدف تهیه و تامین کالاهای صنعتی آغاز نمود. فعالیت اصلی این شرکت تدارکات کالا و تجهیزات صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پالایشگاهی و نیروگاهی، به عنوان نماینده فروش چندین کمپانی مطرح در زمینه تولید شیرآلات ، اتصالات ، فلنج و لوله از JC Valve Spain ، ماشین سازی اراک ، متال کره ، TUES اسپانیا مشغول به فعالیت می باشد.

فروش فلنج های ماشین سازی اراک و شیرآلات JC اسپانیا
سپند نفتگاه آروند

سخن مدیرعامل :

به نام پروردگار متعال

امروزه با پیشرفت هرچه سریعتر تکنولوژی و با بهره مندی از فناوری های به روز دنیا و جهانی مدرنیته ،و از طرفی با بالاتر رفتن سطح آگاهی عوام از مسائل اقتصادی و دانش موجود در تمامی شرکت های بازرگانی ؛ اینجانب تنها شیوه و متد بیزینس تمام عیار را صداقت، سرعت و دقت و سلامتی و کیفیت متریالهای عرضه شونده ،در کنار تیمی حرفه ای و کارآزموده و کاربلد می دانم. لذا شرکت سپند نفتگاه آروند همواره و همواره هدفش شکوفایی و سربلندی کشورش می باشد.و به لطف خدای متعال ،باشد تاروزی که این شرکت در قلّه خدمتگزاری این مرز و بوم از هوایی آکنده از پاکی تنفس کند و بر زمینی غنی و سرشار از معادن و ذخایر نفتی قدم بگذارد و زندگی کند.

چرا ما :

با توجه به اینکه کشور جمهوری اسلامی ایران چه در زمان بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ،چه در هشت سال دفاع مقدس تا کنون پیشرو ،راسخ و ثابت قدم در تمامی زمینه های صنعتی مخصوصا” صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی بوده وامروزه با وجود تمامی مشکلات همچنان پرچمدار علوم و فناوری و تکنولوژِی خاورمیانه می باشد ، لذا این شرکت بعد از گذشت سالها تمرکز در امر تامین متریال این صنعت امیدوار است با همکاری فیمابین قدمی در راستای شکوفایی واعتلای صنعت کشور بردارد.

کادر مجرب

تهیه و تامین

۱۰۰۰+ سفارش ارسال شده

تجهیزات مدرن

همکاران ما