شیرآلات بال ولو (توپی)

شیرآلات بال ولو (توپی) یکی از انواع شیرآلات صنعتی و پرمصرف ترین و پرکاربردترین شیرها در صنعت و کشاورزی هستند که در این نوع شیرهای صنعتی یک توپ سوراخ دار به صورت عمودی بر روی یک محور می چرخد تا جریان را قطع و وصل کند. مدل های جدید شیرهای توپی به شما امکان می دهد تا کنترل بهتری بر جریان گاز یا مایع داشته باشید. در نتیجه شیرهای توپی مدرن مزایای زیادی دارند. در ضمن به خوبی می توان آن ها را به صورت دستی و برقی کنترل کرد و آب یا گاز زیادی را تحمل کرد.

شیرآلات بال ولو (توپی) مناسب برای مایعات، گازها و بخارهایی هستند که نباید حتی یک قطره از آنها خارج شود. اگرچه این شیرها در ابتدا برای فشار کم ساخته شده بودند، اما با استفاده از ستون های فولادی می توان از این شیرها برای فشارهای بالا نیز استفاده کرد.
بر این اساس شرکت سپند نفتگاه اروند مفتخر به تامین و توزیع انواع شیرآلات صنعتی با برندهای معروف دنیا می باشد که می توانید به راحتی سفارشات خود را در این سایت ثبت نمایید.

شیرآلات بال ولو (توپی)
شیرآلات بال ولو (ball valve) توپی

مزایا شیرآلات بال ولو یا توپی

شیرآلات بال ولو اسپانیا

JC اسپانیا جزو تولیدکنندگانی می‌باشد که عموما از توپی های تو پُر در بال ولوها استفاده کرده و در کلاسهای بال و سایزهای بالاتر ،سیت داخل را به صورت (ترنیوم مانند) مهار می‌کند.

درخواست سفارش شیر توپی

کاربرد شیرآلات بال ولو (Ball Valve)

صنایع غذایی

صنایع غذایی

صنعت

صنعت

داروسازی

داروسازی

پتروشیمی

پتروشیمی

برخی از بال ولوهای موجود در انبار سپند نفتگاه اروند

دسته بندی بال ولوهای استاک

از سایز 1/2 تا 24 اینچ

کلاس 150

کلاس 300

کلاس 600

از سایز 1/2 تا 2 اینچ

کلاس 800

کلاس SW

کلاس NPT

از سایز 1/2 تا 6 اینچ

کلاس 1500

کلاس 2500

کلاس فلنج‌دار

سبد خرید

No products in the cart.

Return To Shop
ورود به سایت